Design My Home | Rozwiązania
40502
page,page-id-40502,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,qode-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,brick |-ver-1.7.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
zdjecie_tekst15
Projektujemy idealnie

Projektujemy wnętrza, które idealnie współgrają z osobowością, temperamentem i stylem życia naszych Klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy autorskimi, sprawdzonymi metodami tworzenia dobrej, pozytywnej energii w Państwa domach. Mamy wiedzę z psychologii barw, energii kształtu oraz energii światła.

Dobieramy rozwiązania

Dobieramy najlepsze rozwiązania do potrzeb naszych Klientów. Czy to małe odświeżenie mieszkania, czy jego generalny remont. Zawsze mogą Państwo liczyć na rzeczową pomoc naszych fachowców, którzy doradzą idealne rozwiązanie, pozostając w zaplanowanym budżecie.

zdjecie_tekst8
zdjecie_tekst11
Budujemy od podstaw

Budowa domu od podstaw jest zadaniem dość skomplikowanym i składającym się z kilku etapów. Warto je wszystkie poznać i szczegółowo zaplanować, aby uniknąć niespodzianek. Dobrze przygotowany inwestor, który wie krok po kroku, czego powinien spodziewać się na poszczególnych etapach, znacznie ułatwi sobie i nam  zadanie.

Projektujemy meble

Jeśli zainspirowały Cię meble tworzone w Design My Home, lecz potrzebujesz dostosowania stylu lub wymiarów mebli do Twojego wnętrza, zapraszamy do kontaktu z nami. Zaprojektujemy i wykonamy meble szyte na miarę Twojego Domu.  Na Państwa życzenie dokonujemy bezpłatnej wyceny przewidywanych prac.

zdjecie_tekst7
zdjecie_tekst16
Najnowsze  technologie

Obecnie dwa czynniki odgrywają szczególną rolę w rozwoju branży budowlanej – energooszczędność oraz idąca za nią ekologia. Oswoiliśmy się już z rozwiązaniami bazującymi na energii słonecznej, jak np. kolektory solarne i panele fotowoltaiczne, o tyle coraz częściej realizujemy budowy domu pasywnego, czy inteligentnego.

Smart home

Internet Rzeczy (IoT – Internet of Things) to obecnie jeden z najbardziej perspektywicznych trendów technologicznych. Według danych firmy Ericsson, w najbliższych latach liczba urządzeń ściśle związanych z IoT będzie wzrastać o około 23% rocznie. Jedną z najpopularniejszych kategorii szeroko pojętego Internetu Rzeczy jest smart home, czyli inteligentny dom.

zdjecie_tekst9

Wysoka jakość

Do wykończeń wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Prace wykonujemy profesjonalnymi narzędziami z zachowaniem najwyższych standardów.

Potrzebujesz doradztwa? Chcesz wykonać wycenę? Zapraszamy.

Design My Home