Design My Home | O nas
51163
page,page-id-51163,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,qode-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,brick |-ver-1.7.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
oo2
Historia firmy

Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół fachowców świadczy usługi na polskim rynku już od prawie 16 lat. Przez cały ten okres gromadzimy doświadczenie i poszerzamy wiedzę budowlaną jak i projektową. Nasza działalność skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, którym realizujemy ich wizje i marzenia o własnym mieszkaniu.

Profesjonalne rozwiazania

Zdobyta wiedza oraz wieloletnia praktyka pozwala służyć państwu w rozwiązaniach projektowo-technicznych, których celem jest trafienie w gust klienta i dostosowanie klimatu, funkcjonalności i estetyki mieszkania do jego ambitnych oczekiwań.

oo1
oo3
16 lat doświadczenia

Głównym atutem naszej Firmy jest wysoka jakość i solidność wykonywanych usług potwierdzona (co dla nas jest najważniejsze) zadowoleniem naszych Klientów. Prace wykonujemy profesjonalnymi narzędziami z zachowaniem najwyższych standardów. Kadra młodych i zarazem dynamicznych ludzi gotowa jest podjąć każde wyzwanie, gwarantując precyzję i estetykę wykonania.

Solidne referencje

Posiadane referencje oraz możliwość wglądu w aktualnie wykonywane realizacje są najlepszym potwierdzenie naszych możliwości. Podczas wykonywania usług remontowych i wykończeniowych jesteśmy z klientem w stałym kontakcie. Na Państwa życzenie dokonujemy bezpłatnej wyceny przewidywanych prac. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły!

oo5

Zespół fachowców

Zespół zajmujący się kompleksowymi remontami i wykończeniem wnętrz. Na życzenie zleceniodawcy pomożemy w doborze materiałów. Stała współpraca z architektami i projektantami. Zapewniamy 100% satysfakcji ze strony klienta.

team_image
Tomasz  Sczyrba

Właściciel

Vitalij Doroszenko

Inżynier budowlany

Magdalena Cieśla

Architekt wnętrz

Teresa Nawara

Projektantka mebli

21

Budowy domów

54

Remonty mieszkań

134

Wykończeń

16

Projektów mebli

Design My Home